AcTimeL

Cerere grad up Actimel

Recommended Posts

• Numele tau: Actimel
  • Gradul dorit: Un up de la moderator. 
  • De ce doresti Grad ?: Sa ajut comunitatea de ts, vad zilnic oameni noi și as putea sa ii îndrum. 
  • UniqueID: am ts-ul pe telefon. 
  • Cuvantul cheie : mvipz (de la Matei) 

Contra ... Din cate stiu esti la gradul de Moderator ! Este de ajuns acel grad deocamdata ... sa vedem cum merge ban list-ul si activitatea pe ts ! 

Contra,cum zice si Haseb "este de ajuns moderator" si din cate am auzit eu de aici dicolo ai zis ca vrei UP ca "sa dea bine" wtf?!...?,pana  sa infiintam aceasta comunitate eu nu aveam nici un grad pe ts. nu aveam nevoie erau alti care aveau grad si faceau ce ziceam o camera etc... si acum sa nimerit sa am gradul asta. ca mna(am si ramas de ceva timp cu el )... am primit gradul pentru ca eram mai activ si Aristide era la munca,Reaperz la fel si intra lumea mai dorea o camera etc....

Edited by Grasu^vL

Killed a luat super mod și habar n-are să-l folosească... Ne muta aiurea, da poke uri încontinuu..  Dar nu despre asta e vorba. 

17 minutes ago, AcTimeL said:

Killed a luat super mod și habar n-are să-l folosească... Ne muta aiurea, da poke uri încontinuu..  Dar nu despre asta e vorba. 

SE VOR REZOLVA TOATE PANA LA URMA .. NU TREBUIE SA SPUI CA ALTUL ARE SI TU NU ... MULTUMESTE-TE CU CAT AI ... NIMENI NU PLEACA DE SUS !

Guest
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2018

ArmaTaRomana. #